Günlük Kiralık Daireler - sahibinden kiralık daire

Günlük Kiralık Daireler etiketindeki yazılar

Ankara »

Başkentin özellikle merkezi bölgelerinde günlük kiralık daire ilanları sıkça görülmekte. Günübirlik haftalık ya da bir süreliğine gelen Ankara ziyaretçileri, otel odaları yerine ev konforu ve rahatlığını tercih edebilmekte.
Bu durumda Ankarada günlük kiralık daireler misafirlerin yardımına koşmakta. Ankara’nın özellikle merkez bölgelerinde sıkça bulunan Ankara günlük kiralık daire ilanları ve Ankarada günlük kiralık evler fiyat açısından otel odalarına göre biraz daha masraflı gözükmekte.
İşte tahmini Ankarada günlük kiralık daire fiyatları;

Lüks apartman daireleri; 210 TL
Müstakil evler; 180 TL
3+1 balkonlu; 190 TL
Bahçeli günlük kiralık evler; 200 TL

www.sahibindenkiralikdaire.com

Devamını Oku »

İzmir »

Emlak alanında yeni bir trend olarak meydana çıkan İzmirde günlük kiralık daireler kavramı ilk olarak İzmir‘de çıkmıştır. Özellikle merkezi bölgelerde sıkça gördüğümüz günlük kiralık dairelerin amacı, yurt dışından 10 günlüğüne gelen ya da bir iş nedeni ile kısa bir süreliğine İzmir’e gelen yerli&yabancı turistler için düşünülmüş bir fikir.
Günlük kiralık daire sisteminde amaç kişi bölgede kalacağı ortamın ev ortamı olmasını istemesi ve rahatça kalmak istemesidir. Otele kaçıracağı ücreti 10 günlüğüne bir daire ya da ev tutarak, istediği gibi girip çıkabilmektir. Günlük kiralık evler genelde dayaşı döşeli olmakla birlikte lüks ve konforludur.
Fiyatları …

Devamını Oku »