Ispartada Öğrenciye Kiralık Daireler | Sahibinden Kiralık Daire - Her bölgeden kiralık daireler

Ispartada Öğrenciye Kiralık Daireler


Güllerin şehri güzeller güzeli kentimiz Ispartada öğrenciye kiralık daireler ve ilanlarına değineceğiz. İlk olarak belirtmek isterim ki Isparta’da yaşam oldukça tuzlu ve çelişkili. Ispartada yaşayan halk neşeli saygılı ve hoşgörülü bir şekilde karşıladı bizler. Geçtiğimiz Nisan ayında kampüsümüz olarak bir gezi düzenledik bu güzelim güller şehrine ve Isparta’nın altını üstünü gezdik. Isparta kalesinden, denizine, çayırından çimenine gidilmedik yerini bırakmadık ve hayran kaldığım iller arasında diyebiliriz İsparta için.

Bir kaç ay kalmak zorunda olduğumu duyunca Ispartaya yerleşme kararı aldım. Bu süre içersinde İspartadaki emlak konut sektöründeki ilerlemeleri izledim. Ispartada öğrenciye kiralık daire ilanlarını göz gezdirirken Isparta sahibinden kiralık daire fiyatlarını da görmüş bulundum. Sizlere Ispartadaki kiralık dairelerden bahsedeceğim.

Isparta merkez için;

2 oda 1 salon + balkonlu = 300 TL

3 oda 1 salon + geniş balkon = 450 TL

Bu Yazıya Bakanlar, Şunlara da Bakmanı Önerdi (!)


1 Yorum »

  • iLKER diyor ki:

    Iyı guler ben sözlumle aynı unıversıteyı tercıh ettık sdu unıversıtesındeyız ve yurtta kalıyoruz koşullar cok agır gelıyo maddı yonden cok zor o yuzden kıralık daıre arıyorum mumkunse 2+1 olmazsa 1+1 da olabılır esyalı ve klorfrlı olsun bulma ımkanınız varmı?

Bu Yazıya Yorum Yapmak İstermisiniz?

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...