Sahibinden Kiralık Dükkan - (izmir, istanbul, ankara) | Sahibinden Kiralık Daire - Her bölgeden kiralık daireler

Sahibinden Kiralık Dükkan


Özellikle küçük esnafın en büyük aratış içerisinde bulunduğu sahibinden kiralık dükkan bir bakkaliye, market, elektirikçi ve benzer işler için tutulur. Öncelikle sahibinden ekinin eklenme sebeplerinden birisi dar bütçeli kişilerin emlakçı parası ödememesi için, internet üzerinden ilanlarını arayan ve ilanları verenlere ulaşabilmektir.

İzmir Sahibinden Kiralık Dükkan İlanları: m2 ve tutulacak dükkanın konumuna göre fiyatlandırılmaktadır. Cadde üzerinde ve merkezi bir bölgede ufak çaplı bir dükkanın kira bedeli BİN LİRA‘dan başlamaktadır.

İstanbul Sahibinden Kiralık Dükkan İlanları: İstanbul tüm diğer iller ve bölgelere göre en yoğun şehirlerimiz arasında zirvede olduğundan diğer bölgelere göre kiralık dükkanlar çok daha pahalı olmaktadır. Örnekte belirttiğimiz üzere merkezi bir alanda ufak çaplı bir dükkanın kira bedeli minumum: 1800 Liradan başlamaktadır.

Ankara Sahibinden Kiralık Dükkan İlanları: Ve yine en bol nüfuslü 3.şehrimiz Ankara için konuşacak olursak. Siyasetin ve siyasetçinin merkezi odağına gelen başkentte ortalama olarak tahmini dükkan kirası bedelleri 1300 liradan başlar.

Bu Yazıya Bakanlar, Şunlara da Bakmanı Önerdi (!)


Bu Yazıya Yorum Yapmak İstermisiniz?

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...